Win Messengjer v2.0 Full Registered

Shko poshtė

MODERATOR Win Messengjer v2.0 Full Registered

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:31 am

Ky eshte nje program apo me mire te themi nje messengjer i cili sherben edhe kur interneti nuk funksionon te flisni permes ketij messengjeri duker perdorur vetem serverin tuaj ku jeni te lidhur dhe duke bashkebiseduar me ata te cilet poashtu jane te lidhur ne te njejtin server.


ja Lidhja per shkarkim:Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/WinMessengerv2.0.rar
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi