Program per Shprehje Ligjore, SHQIP

Shko poshtė

MODERATOR Program per Shprehje Ligjore, SHQIP

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:29 am

Ky program sherben per gjetjen e fjaleve ligjore ne tri gjuhe: SHQIP, ANGLISHT dhe SERBISHT...


Instalojeni dhe pasi ta keni instaluar ne Folderin CRACK kopjoni te tre Fajllat qe gjenden aty dhe me pas i dergoni ne C:\Program Files\Legal Terms Glossary\ dhe i thuani Paste... Kjo vlen nese e keni te instaluar DEFAULT ok,, ne C:
nese e keni ne D: apo ne ndonje direktorium tjeter kerkoni direktoriumin e vendit te instalimit dhe me pas i thuani paste atyre 3 programeve qe te funksionoje programi ne 3 gjuhet...


Shkarko KETU:
Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/Program_SHP_L.rar
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi