Smart FTP v2.0 Registered Until 2099

Shko poshtė

MODERATOR Smart FTP v2.0 Registered Until 2099

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:28 am

Ky program sherben qe ta perdorni per FTP Lidhjet..

Psh nese keni nje sajt tuajin dhe deshironi te dergoni programe permes FTP ne sajtin tuaj ateher mund ta perdorni kete dhe eshte program shum efikas ngase edhe nese ndonje Upload ndalet ti mund ta vazhdosh me vone nga aty ku ke mbetur...
kjo ishte nje perparesi e te tjerat zbuloni vet...


Ja Lidhja per shkarkim:Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/SmartFTPv2.0.rar
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi