Zoti i shtepise dhe kamarjerja.

Shko poshtė

MODERATOR Zoti i shtepise dhe kamarjerja.

Mesazh nga genti prej Mon Apr 02, 2007 7:19 am

Nje dite i zoti i shtepise gjendet vetem se gruaja i shkon te e jema. Nderkohe ky perfiton nga rasti dhe shkon ne shtrat me kamarjeren e shtepise qe ishte nje femer shume e bukur. Me te mbaruar pune i zoti i shtepise i thote kamarjeres:
- E din qe ti je me mire se gruaja ime. Ajo pergjigjet:
-Po e di, ma kane thene dhe shoket e tu.
AI: affraid
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi