DVD x Player Pro Full Registered

Shko poshtė

MODERATOR DVD x Player Pro Full Registered

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:27 am

Eshte nje program i cili sherben per shikimin e filmave Divx dhe formate te tjera..

Mirepo arsyeja e vetme qe eshte krijuar ky program eshte qe Filmat ne DVD qe jan me regjione te ndryshme si psh Region 1 apo Region 2 apo ndonje tjeter region ky program i hap pa te kerkuar qe tia nderrosh regjionin fare DVD-se se kompjuterit apo Llaptopit tuaj qe e keni..

Instalojeni dhe me ane te Serial Numrit Zhbllokojeni ne Pro Full Version...


Ja lidhja per shkarkim:Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/DVDxPlayer4Pro.rar
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi