Flash Player

Shko poshtė

MODERATOR Flash Player

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:24 am

Kete ndoshta ne te shumten e rasteve ua kerkojne disa faqe... por sherben edhe per shikim e fajllave swf ose Flash

Instalojeni ne gjuhen qe deshironi dhe do ta keni ne kompjuterin tuaj...
SHkarko Ketu:


Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/flash_player.rar
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi