Right Click Image Converter Full Registered

Shko poshtė

MODERATOR Right Click Image Converter Full Registered

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:23 am

Eshte nje program i cili sherben shum ne kompjuter....

Per te mos u lodhur duke perdorur ndonje program qe ta ktheni ndonje foto ne nje format tjeter si psh nga JPG ne BMP apo TIF apo PNG......... ju vetem shtypni mbi foto dhe klikoni tastin e djathe ku do te ju paraqitet nje meny Rigjt Click Converter dhe e vetmja qe qe duhet te beni eshte te zgjedhni formatin...


ja lidhja per shkarkim:


Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/R_CLICK_IMAGE.rar
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi