DC++ P2P Network

Shko poshtė

MODERATOR DC++ P2P Network

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:22 am

Ky eshte nje program qe punon vetem ne P2P, perparesi e ketij program eshte se mund ti shohesh komplet hard-disqet ne P2P qe jane Bere share ne gjithe boten dhe ti kopjosh pastaj fajllat apo programet te cilat te nevojiten....


Merreni dhe provojeni ata qe dine te punojne ne te... per me shume info "HELP"


Lidhja per shkarkim eshte kjo:


Kodi:
http://rejan.110mb.com/programe/DCPlusPlus-0.698.zip
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi