Subtitle Finder (Perkthyes Gjetesi)

Shko poshtė

MODERATOR Subtitle Finder (Perkthyes Gjetesi)

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:20 am

Subtitle Finder eshte nje program i cili ne menyre automatike kerkon nga 8 Sajte te ndryshme per te gjetur perkthime te filmave te ndryshem....

E vetmja gje qe duhet te beni eshte qe te instaloni programin dhe me pas te startoni ate duke kerkuar me emrin e sakte te filmit qe deshironi tia gjeni Perkthimin...


Ja edhe Lidhja per shkarkim....


Kodi:
mediafire.com ?7zyz4wzhmz4
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi