Ju Pelqen Portali?

Shko poshtė

Ju pelqen Portali?

93% 93% 
[ 26 ]
7% 7% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 28

MODERATOR Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga Webmasteri prej Mon Apr 02, 2007 5:10 am

jepni nje mendim per portalin tone, i mire presimi sugjerimet tuaja.
avatar
Webmasteri
www.nuovage.it
www.nuovage.it

Numri i postimeve : 22
Age : 31
Registration date : 27/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nuovage.it

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga lolita prej Thu Apr 19, 2007 9:16 am

mua me pelqen perderisa u futa!dhe shpresoj sikurse e shikoj qe te gjith ndajne te njejtin mendim me mua!bounce sunny Very Happy

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga ice__2 prej Wed May 09, 2007 7:07 am

edhe une te njejten mendim me loliten kam por do te deshiroja qe te jeni me shpesh online qe te kemi mundesi te bisedojme Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga [Master] prej Thu May 10, 2007 6:32 am

un bashkohem me mendimin e te dyve do ishte me mire qe te kemi me shume anetare por mejgithate eshte pak e veshtire po cdo gje do rregullohet
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga ice__2 prej Mon May 21, 2007 1:40 pm

Ju lutem jepni te gjithe kontributin tuaj per te sjelle sa me shume anetare te rinj
Respekte ice__2
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR ciu ciu

Mesazh nga i_pa_pershkrueshmi prej Tue May 22, 2007 3:16 pm

o laleeeeeeeeeeeeeeeeeeee hallall hallall shum bukur shpresoj qe te kemi shum te ftuar ketu dhe do ket normal kto muret e kuqe me pelqekan shum lol kisss all

i_pa_pershkrueshmi
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 2
Age : 34
Registration date : 20/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga [Master] prej Tue May 22, 2007 4:05 pm

HAHAHAHA ENDRO HAHAHA SA KOM QESH
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Mon Jun 04, 2007 1:56 pm

mua jo dhe aq shum mgjth mire dhe aq Surprised

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Mon Jun 04, 2007 1:59 pm

sot e zbulova qe rrogo kishte forum ,u gezova me then te drejten ,keshtu qe mund te kontaktohem me patriotet e mi flower

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga leotrimi prej Sun Jun 24, 2007 11:32 am

hey njerz ose (dosta) shum mir vetem pse ktu nuk ka kong te unikatilit mu me pelqej shum vetem ket e pata ok klm aa.

leotrimi

Numri i postimeve : 2
Age : 27
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:51 am

Eshte abbastanza carino, urime genti. Por tani duhet pak pubblicitą, qe te shkruajne sa me shume.Che ne dici te besh nje spot tek Asparagu ose tek Klaudiana?

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 10:25 am

Flm per urimin!
Mendimi yt nuk eshte i keq dhe duhet tia referojme rentit qe ta beje ai campanian pubblicitare, apo jo?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga [Master] prej Mon Jun 25, 2007 11:03 am

e dini qe kjo faqe me kalimin e kohes po behet me terheqese si mendoni eeeeeeeee bukur apo jo
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga dj diamant prej Mon Jun 25, 2007 5:13 pm

Ehe vertet bukur .. por kisha 1 pyetje .. ! Firma mban foto se une i kam aktivizuar .. por nuk ma dalin Sad
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR My oppinion

Mesazh nga The_Wolf prej Sat Jul 14, 2007 1:12 pm

Sipas mendimit tim te gjtihe ne duhet te hyjme te /server irc.shqiperia.com te shqiponja script ose mirc script , dhe te reklamojme faqen tone www.rinia.c.la Thank you .
avatar
The_Wolf

Numri i postimeve : 36
Age : 25
Registration date : 03/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga renti prej Mon Jul 30, 2007 9:36 am

hey degjo shoku ne e dime mire kete gje po din ti qe te iken ip per shel po te besh reklama ne chate java hahah ok flm per mirekuptimin
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga xhei prej Mon Aug 27, 2007 12:58 pm

bukur eshte ,thejsht duhet te kete me shume anetare,dhe te gjithe ne te jemi sa me prezent me shkrimet dhe komentet tona.si organizim temash me pelqen,edhe baneri i ri mua me pelqen hehe,po juve??

xhei

Numri i postimeve : 5
Age : 29
Registration date : 26/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga Giulio prej Wed Oct 10, 2007 6:49 am

Shume po me pelqen! Kisha kohe qe nuk futesha, ngaqe kam pas qene i zene, prandaj.
Me sa mbaj mend kur jam fut per here te pare portali ka pasur paraqitje tjeter.
Tani e paskeni ndryshuar djema, shume bukur.
Tani paska marre hije tjeter, qenka pershtatur taman gjenerates qe na perket, Rini.
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 32
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga marsia prej Mon Apr 07, 2008 7:57 am

Edhe mua me pelqen dhe e lexoj ēdo materjal qe me intereson me kujdes. Ndoshta ndonjeri mendon se mosha ime nuk i pershtatet rinise, por une jetoj dhe mendoj si nje vajze e re gjithashtu dhe paraqitja ime nuk e tregon moshen e vertete qe une kam ( 36).
Mendoj ti sjell forumit tuaj mjaft gjera interesante persa i perket fushes se gjeografise te cilen une e kam pasionin tim. flower

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 46
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga SHEF_CIMI prej Wed Sep 17, 2008 8:26 am

SHUM PO ME PELQENKA PO MOS JU RRITET MENJA SE I THASH KOLEGEVE TJUA SEKUESTROJN PER PERDORIM LLAFESH TURPI
avatar
SHEF_CIMI

Numri i postimeve : 5
Age : 63
Registration date : 17/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga Edi_kala prej Thu Oct 16, 2008 4:54 am

Bravo rrogozhina.
Gento a doni tju boj nji kong per rrogozhinen? gjeni tekstin!

Edi_kala

Numri i postimeve : 5
Age : 31
Registration date : 16/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga Edi_kala prej Thu Oct 16, 2008 5:02 am

Persa i perket temes Shum mire si fillim keshtu vazhdoni por online nuk gjej njeri.Respekte per Rrogozhinen

Edi_kala

Numri i postimeve : 5
Age : 31
Registration date : 16/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ju Pelqen Portali?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi