K-Lite Mega Codec

Shko poshtė

MODERATOR K-Lite Mega Codec

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:04 am

Nuk ke nevoje te installosh shume media player ne pc ....K-Lite Mega Codec permban te gjitha file e ketyre mediave.

codi: megaupload.com T0INJ9BF

shenim: programi eshte testuar,dhe eshte pa pagese.

per me shume info: http://www.free-codecs.com/download/...Codec_Pack.htm
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi