Mozilla Thunderbird

Shko poshtė

MODERATOR Mozilla Thunderbird

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 7:00 am

Thunderbird per ato qe s'e dine asht nje POP client per te kontrolluar emailin. Por fatkeqsisht nuk punon me email Hotmail, Yahoo, Gmail, Lycos, Libero, AOL etj. Un keto dite kam gjetur nje extension qe ben te mundur qe te kontrolloni dhe accountin tuaj Hotmail apo Yahoo me ane te Thunderbird.

Linku dhe info te detajume: http://webmail.mozdev.org/index.html

Problemi asht se ky extension ben te mundur qe ju te shkarkoni emailin ne nje Inbox te vetem, dhe nqs keni 2-3 accounts atehere email-at perzihen dhe bahet pak rrumuje. Kshtu qe ju duhet te veproni kshtu: Pasi te keni krijuar accounts Hotmail apo Yahoo sipas udhezimeve qe do gjeni tek siti me siper duhet te shkoni tek Tools->Accounts Settings->Tek secili nga accountet duhet te klikoni tek Server Settings->Advanced->Inbox for this server's account.Shnet e pare
__________________
TST - Technical Support TeamJulius
Shiko Profilin Publik
Dėrgo njė mesazh privat tek Julius
Dėrgo E-mail Tek Julius
Vizito Faqen E Internetit tė Julius!
Gjej tė gjitha postimet nga Julius
Shto Julius nė Listėn e Miqve
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi