nje pyetje

Shko poshtė

MODERATOR nje pyetje

Mesazh nga renti prej Sun Apr 01, 2007 10:22 am

cila rryme muzikore ju pelqen me shume dhe pse ???
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga Webmasteri prej Mon Apr 02, 2007 4:54 am

me plq muzika ranga sdrok....
sepse e njohin pak vet
avatar
Webmasteri
www.nuovage.it
www.nuovage.it

Numri i postimeve : 22
Age : 31
Registration date : 27/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nuovage.it

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga genti prej Wed Apr 11, 2007 7:38 am

Mua me pelqen rryma rrumpa rrumpa jo per ndonje gje po eshte ajo muzike qe behet ja ashtu si ajo qe bjeri fteres se daullja u ca
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga lolita prej Wed Apr 18, 2007 6:26 am

kot ja keni fut ku ka si muzika deng deng!po ju si thoni?

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga [Master] prej Thu May 10, 2007 6:13 am

hahahaa ti gento e din mire me duket se kush rryme me pelqen mua dance trance house looooooooool si gjithmone uneeeeeeee...
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga lolita prej Mon Jun 25, 2007 4:42 am

mua rock hip pop tani me ka filluar te me pelqej dhe rekaton!

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga Webmasteri prej Mon Jun 25, 2007 6:57 am

lolita shkruajti:mua rock hip pop tani me ka filluar te me pelqej dhe rekaton!

e ca eshte kjo rekaton ???? me gjithate mua me pelqen rryma rrenga sdrong
avatar
Webmasteri
www.nuovage.it
www.nuovage.it

Numri i postimeve : 22
Age : 31
Registration date : 27/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nuovage.it

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 2:03 am

Webmasteri shkruajti:
lolita shkruajti:mua rock hip pop tani me ka filluar te me pelqej dhe rekaton!

e ca eshte kjo rekaton ???? me gjithate mua me pelqen rryma rrenga sdrong

ca esht rryma rrenga sdrong! Rolling Eyes

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Dance Forever

Mesazh nga Maury prej Sun Sep 02, 2007 2:04 pm

Dance,House,Techno,Trance,Elektronik/Dance e shume rryma te tjera te ngjashme me keto jane te vetmet rryma muzikore te cilat jane te afta ta bejne publikun qe te kerceje deri ne limitin e energjive te veta, te vetmet rryma ku adrenalina arrin ne max..Te qenit muzika me elektrizuese dhe me e preferuara nga shumica e te rinjve ben qe keto te jene rrymat me te luajtura te diskotekave ne te gjithe boten. Keshtu qe VIVA LA MUSICA DANCE>>>>>>>>>>>>>>>>
avatar
Maury

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : Rrogozhine, (Albania)
Registration date : 28/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga renti prej Wed Sep 05, 2007 11:29 am

lets goooooooo mauryyyyyyyyyy yessssssssss
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nje pyetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi