MSN Messenger 8 (Beta)

Shko poshtė

MODERATOR MSN Messenger 8 (Beta)

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 6:59 am

Sic e dini ka dale tash pak kohe beta e msn messenger 8 por nuk mund ta perdorim duke shkarkuar vetem programin beta. Pra duhet te shkarkoni nje program te vogel (nje hack) qe t'ju lejoje te logoheni. Programi ne version beta dhe hack ndodhen ne kete site (nder shume te tjere) :
[url]http://www.sandstorming.com/2005/11/...-8-get-it-now/
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi