GetSmile v1.9010 Full Retaill

Shko poshtė

MODERATOR GetSmile v1.9010 Full Retaill

Mesazh nga renti prej Tue May 08, 2007 6:57 am

GetSmile v1.9010 Full Retaill eshte program qe ju jep mundesin te vendosni Smile ne MSN 6, 7 , ne forume , website , e-mail etj
Ka +700 ikona Smile te tipet PNG qe shume lehte dhe shpejt mund ti vendosni ne e-mail , MSN etj http://smilies.sofrayt.com/fsc/sunglasses2.gif

Jo per gje po mos te na lodhet Ena duke gjetur ikona

Kodi:
megaupload.com FESKA1PDPassword -> a1
Smiley shtesa


Kodi:
http://rapidshare.de/files/8909938/Smiley.zip.htmlPassword ->
Kodi:
http://kaltersiashqiptare.com/forum
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi