Cilet jane aktivitetet qe zhvillohen ne ambjentin ku jetoni?

Shko poshtė

MODERATOR Cilet jane aktivitetet qe zhvillohen ne ambjentin ku jetoni?

Mesazh nga genti prej Thu Apr 26, 2007 8:03 am

Me sakte flisni per aktivitetet qe organizohen dhe qe ju merrni pjese ose jeni organizues ne shkolla ne universitete apo ne qytetet ku banoni?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cilet jane aktivitetet qe zhvillohen ne ambjentin ku jetoni?

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 15, 2007 1:12 pm

Kete fundjave organizohet nje BMX-show me pjesmarres nga i gjithe vendi (BELGJIKE).
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cilet jane aktivitetet qe zhvillohen ne ambjentin ku jetoni?

Mesazh nga genti prej Sun Jul 15, 2007 1:18 pm

Ketu ku jam une prej 2 javesh ka filluar festa qe zhvillohet cdo vit, ne nje ambient interesant sic eshte fusha e futbollit.
Ne fillim fillohet me ngrenie darke, pastaj zhvillohet nje turne calceti, pastaj vijne grupe muzikore dhe bejne muzike njerezit kercejne e kenaqen zhvillohet edhe nje turne me penallti ku un mora pjese dhe i sha portjer per fat te keq nuk fitova ngaqe i hengra gjithe golat, epo ku di un i shkreti te pres mua me jepni nje top e te luaj me kembe se me dore nuk jam gje, nejse kjo ishte e gjitha.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cilet jane aktivitetet qe zhvillohen ne ambjentin ku jetoni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi