Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?

Shko poshtė

MODERATOR Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?

Mesazh nga genti prej Thu Apr 26, 2007 7:58 am

C'fare konkluzioni keni nxjerre nga leximi i tij?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?

Mesazh nga lolita prej Fri May 04, 2007 9:20 am

skllavet e perendimitTwisted Evil

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?

Mesazh nga [Master] prej Thu May 10, 2007 6:11 am

un ska kohe me lexu fare libra sme del koha ndonje her me ngrene buke hahah shaka kjo e imja hahahha respekte....
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?

Mesazh nga marsia prej Sun Apr 13, 2008 11:40 am

Libri qe jam duke lexuar eshte nje roman teper i bukur i shkrimtares Brunilda Zllami

"Dashuri apo urrejtje"
Lexojeni edhe ju se nuk ka ēmim te shtrejte 750 leke.

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 46
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi