PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Shko poshtė

MODERATOR PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga genti prej Fri Mar 30, 2007 3:48 am

Pershendetje antare te nderuar dhe respektuar nga une gentian!
Iu uroj t'ia kaloni sa me mire dhe te zbaviteni sa shume ne portalin e Rrogozhines!
Befshit qef dhe suksese ne c'do fushe te jetes!
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga SoNi prej Mon Apr 02, 2007 9:10 am

Urime te perzemerta edhe nga ana ime. Shpresoj qe ne kte kolektiv te arrijme te gjithe se bashku qe te kalojme caste te bukura!

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Urime per forumin

Mesazh nga EzOpI prej Mon Apr 02, 2007 1:15 pm

Urime nje her per forumin cuna dhe sukses me tej

EzOpI

Numri i postimeve : 1
Age : 35
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga renti prej Mon Apr 02, 2007 1:18 pm

nje pershendetje per ter gjithe anetaret e forumit tone
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga tani prej Thu Apr 05, 2007 3:39 pm

pershendetje un jam ketrushja. renti urime per forumin ka dal shum mire:))))))))

tani

Numri i postimeve : 0
Age : 30
Registration date : 06/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga lolita prej Wed Apr 18, 2007 6:16 am

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil pershendetje gjith forumistave un jam nje e sapoardhur dhe shpresoj qe te gjej nje mikpritje nga te gjith. Wink Wink Wink

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga ice__2 prej Wed May 09, 2007 4:04 am

pershendetje te gjithe nga ice__2


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed May 09, 2007 7:11 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga klevi prej Wed May 09, 2007 6:59 am

hajt mirsejugjeta kalojm sa me mire bashke....
avatar
klevi

Numri i postimeve : 3
Age : 27
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga juli prej Thu May 10, 2007 7:23 am

nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi te ri mendoj se do kalojme shume mre me njeri tjetrin tung..........

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga renti prej Fri May 11, 2007 2:20 am

pershendetje julo kalofsh sa me mire ketu mes nesh hahhaha juli po ku ke qene mer burre se na ke humb fare
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Prsh!

Mesazh nga genti prej Fri May 11, 2007 2:44 am

Pershendetje edhe nga ana ime o julo.
O rent e di un ku eshte ai
Eshte ketu ne itali ai.
Hahahahahahahah............!!!!!!!!!!! lol!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga lolita prej Wed May 16, 2007 6:55 am

Bubi shkruajti:asnjehere ne bote....Basketball grazie!


lolita ca ishte kjo mi se se morem vesh nga admin renti

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 18, 2007 10:07 am

Hei ciao te gjitheve.Shpresoj te hapni tema te bukura ne kete forum e te me tregoni te rejat e fundit nga Rrogozhina...sperando che ci siano!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga genti prej Tue Jun 19, 2007 2:30 am

Mire se erdhe ne forumin tone rrogozhinse!
Stafi te uron perzemersisht tia kalosh sa me kendshem dhe te ndiehesh sa me mire ne shoqerine tone!
Tani per sa i perket qytetit un si vendas nuk mund te publikoj gjera te reja se c'ndodh atje sepse jam vete larg tij dhe keshtu qe kam nevoje te di po si ti gjera te reja...

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 5:06 am

Mire se erdhe Rrogozhinse patriote
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 19, 2007 6:47 am

Rrofshit cuna ,por nuk po ju drejtohesha vetem juve per te rejat.E kisha fjalen edhe per ata qe shkruajne nga rr!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga juli prej Sat Jun 23, 2007 1:40 pm

pershendetje rrogozhinse ketej nuk ka noj gje te re po kur te kete noj gje interesante do ti postojme

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga renti prej Sun Jun 24, 2007 6:14 am

rrogozhinse na njeh ti ne apo jo se ne spo te njohim fare ty eeeeeee
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga genti prej Sat Jul 21, 2007 12:28 am

Pershendetje per te gjithe anetaret e rinj qe sapo jane regjistruar ne kete forum ne vecanti pershendes vetem klaren.
Mire se erdhet dhe uroj qe tia kaloni sa me mire ne shoqerine tone!
Mire se erdhe klara!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga KlArA prej Sat Jul 21, 2007 4:34 am

pershendetje rrogo!!!!!!!!!!

KlArA
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 22, 2007 5:48 am

Mire se erdhe Klara
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Tropoja prej Tue Jul 24, 2007 2:43 pm

Pershendetje te gjitheve
avatar
Tropoja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 1
Age : 28
Registration date : 24/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jul 24, 2007 3:54 pm

pershendetje dhe mire se erdhe tropoja te uroj tja kalosh sa me bukur midis nesh Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga genti prej Wed Jul 25, 2007 4:54 am

Mire se erdhe e dashur anetare e re Tropoja!
Ia kalofsh sa me mire ne shoqerine e forumit tone!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga RrOgO-tHe-BeSt prej Wed Jul 25, 2007 7:24 am

pershendetje!!

RrOgO-tHe-BeSt
VIP
VIP

Numri i postimeve : 2
Age : 27
Localisation : italia
Registration date : 25/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga genti prej Wed Jul 25, 2007 7:29 am

Pershendetje dhe mirese erdhe rrogo!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga lolita prej Fri Sep 21, 2007 1:22 am

pershendetje nga u n lolita pas nje kohe te gjat ne shqiperi iu riktheva ne itali dhe ju pershendes te gjitheve sidomos atyre qe sapo jane kthyer nga shqiperia por edhe ata qe per nje arsye apo tjeter nuk vajten dot ne shqiperi! Very Happy

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Oct 02, 2007 9:51 am

U be kohe qe nuk degjohemi vero? I lezetshem portali.
Nuk mund te shkruaj me shpesh se me kan ardhur ca bolletta...nejse pershendetje edhe nga une.Si ja kaluat nga Shqiperia?
''Genti nderro foton mi raccomando!''

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga renti prej Tue Oct 09, 2007 12:04 pm

ca behet ktej shyqyr qe na u rikthyet ju italiont si keni kalu nje her se flasini mire ktu ju kurse kur vini ktej nuk na perfillni fare ok hajt meqe jemi shqiptare po ju pershendes me gjith zemer respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Bologna 4ever prej Tue Jan 08, 2008 10:00 am

Pershendetje!!!!!!!!!!!!

Hec aty Rrogozhina, i lezetshem portali....[/b][/u]
avatar
Bologna 4ever

Numri i postimeve : 14
Age : 30
Registration date : 08/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga marsia prej Tue Apr 22, 2008 11:20 am

Edhe une te pershendes Genti dhe te falenderoj qe me ktheve pergjigje. Une dua te jem anetare e forumit tuaj dhe do t'ju sjell informacione te ndryshme per temat gjithashtu do jap edhe mendimin tim.
Shpresoj qe ne ditet ne vazhdim forumi juaj te gjallerohet dhe te kete jete te gjate.

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 45
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR O CUNA ERDHI SHEFI

Mesazh nga SHEF_CIMI prej Wed Sep 17, 2008 7:14 am

O GENTO CA ME BON SI CUB TI ATY KE FOTO MER DAJ PO SE DI TI QE TE KOM NE LAGJE UNA OSE TE KAM PASUR SE JETA NA NDRYSHOJE LAGJET POR JO ZEMRAT HAJT PRA SHNET NGA SHEFI DHE URIME NE PROVIMIN E PRIVATOS.
avatar
SHEF_CIMI

Numri i postimeve : 5
Age : 63
Registration date : 17/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Edi_kala prej Thu Oct 16, 2008 5:44 am

EJ CUNA HAJT PER HAJER I QOFT ,GEZOHEM PER RENTIN & GENTIN GENTIN E KOM PAS NE KLASE ME RENTIN JEMI CDO DITE,NEJSE PERSHENDETJE

Edi_kala

Numri i postimeve : 5
Age : 31
Registration date : 16/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga renti prej Mon Oct 20, 2008 12:11 pm

pershendetje edo kalofsh sa me mire respekte.....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga habibi_7_p prej Mon Dec 08, 2008 11:47 am

-pershendetje dhe mir se ju gjeta shoqeri..
------------------------------------------------

habibi_7_p

Numri i postimeve : 2
Age : 38
Registration date : 08/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga renti prej Sun Feb 01, 2009 6:19 pm

mirsenaerdhe kalofsh sa me mire
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga cupe.rrogozhine prej Tue Aug 11, 2009 6:10 am

mire se ju gjeta..kot rastesisht e pashe kete forumin e rrogozhines. e kam si yll vendin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cupe.rrogozhine

Numri i postimeve : 2
Age : 28
Localisation : itali
Registration date : 10/08/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: PERSHENDETJE DHE MIRE SE ERDHET!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi