Aristoteli ka thene:

Shko poshtė

MODERATOR Aristoteli ka thene:

Mesazh nga genti prej Wed Apr 11, 2007 7:31 am

Mos e gjyko nje njeri nga biseda e fundit qe ke bere me te.
Jepni mendimet tuaja ne lidhje me kete teme
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Aristoteli ka thene:

Mesazh nga taku prej Fri Apr 20, 2007 2:43 am

O GENT KU I GJEN KETO MORE TI E DI QE MUA SME PELQEN TE DISKUTOJ PER KETO PO ME QE MA KERKUAN (LOLITA SPO THEM EMER) UN MENDOJ QE AI ME KETE KA DASHUR TE THOTE QE NJE NJERI PARA SE TA GJYKOSH DUHET TA NJOHESH MIRE SI PSH SI TE NJOH UN TY(....) PASTAJ TE THUASH DICKA MBI TE DHE JO THA DICKA GABIM TANI DHE O BURRA CIOA E GRAZIE PER L'INVITO CI SENTIAMO A PRESTO LOLITA

taku

Numri i postimeve : 1
Age : 31
Localisation : ITALIA
Registration date : 18/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Aristoteli ka thene:

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 17, 2007 9:23 pm

O tak nuk paske ndryshuar fare mor sa te sinqerta qe i jep pergjigjet lol! lol! mundohu te genjesh ndonjehere se perndryshe te mori lumi lol! lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Aristoteli ka thene:

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 4:51 pm

lolita shkruajti:
ice__2 shkruajti:O tak nuk paske ndryshuar fare mor sa te sinqerta qe i jep pergjigjet lol! lol! mundohu te genjesh ndonjehere se perndryshe te mori lumi lol! lol!CA KE TI ICE RI REHAT OJ KY! flower


e di qe e ke mire ti lolita Very Happy Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Aristoteli ka thene:

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:20 am

lolita shkruajti:
ice__2 shkruajti:
lolita shkruajti:
ice__2 shkruajti:O tak nuk paske ndryshuar fare mor sa te sinqerta qe i jep pergjigjet lol! lol! mundohu te genjesh ndonjehere se perndryshe te mori lumi lol! lol!CA KE TI ICE RI REHAT OJ KY! flower


e di qe e ke mire ti lolita Very Happy Very Happy


Wink per cfar scusa?

qe te rri rehat une pra Cool
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Aristoteli ka thene:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi