Kush e fiton kampionatin tone kombetare kete vit?

Shko poshtė

MODERATOR Kush e fiton kampionatin tone kombetare kete vit?

Mesazh nga Giulio prej Wed Oct 10, 2007 6:57 am

Pretendentet kryesore jane: Partizani dhe Besa qe kete sezon jane paraqitur mjaft mire.
Ekipet e tjera si,Tirana, Vllaznia, Dinamo, Flamurtari, Elbasani, Teuta, Shkumbini, Kastrioti, Skenderbeu dhe Beslidhja sipas mendimit tuaj sa mundesi kane per te fituar titullin kampion?
Ju lutem jepni mendimet tuaja!
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 32
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi