si propozoni 1 vajze/djale

Shko poshtė

MODERATOR si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga BABYGRL123 prej Sat Jul 14, 2007 11:08 am

Wink sunny afro flower

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga o popull prej Sun Jul 15, 2007 12:41 pm

Po ne rradhe te pare varet se ēfare tipi eshte vajza dhe karakterin qe ka.Pastaj varet se ēfare propozimi,qe te shoqeromi ,apo te fejohemi, apo te martohemi,ka shum kuptime?
avatar
o popull

Numri i postimeve : 20
Age : 34
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 15, 2007 12:48 pm

Eshte diēka spontane qe te vjen per momentin mendoj se nuk mund ta planifikosh dot por diēka eshte e sigurt duhet ti besh sa me shume komplimente Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga o popull prej Sun Jul 15, 2007 12:54 pm

Mendoj se duhet te jemi me te sinqerte me femrat sepse jane sensibile.
avatar
o popull

Numri i postimeve : 20
Age : 34
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga genti prej Sat Jul 21, 2007 12:47 am

Pa u ngaterruar shume me lloqe te kota se e kemi pak zakon ne cunat se fillojme e nuk mbarojme duke folur, me pak llafe duhet qe te flasim qarte dhe ne qender te muhabetit duhet te jete femra te cilen po e propozojme.
Duhet qe te mbajme seriozitet perballe saj ti shprehim ate qe ndiejme ne menyre qe te kuptohet rendesia e saj per ty....

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga Webmasteri prej Sat Jul 21, 2007 8:55 am

genti shkruajti:Pa u ngaterruar shume me lloqe te kota se e kemi pak zakon ne cunat se fillojme e nuk mbarojme duke folur, me pak llafe duhet qe te flasim qarte dhe ne qender te muhabetit duhet te jete femra te cilen po e propozojme.
Duhet qe te mbajme seriozitet perballe saj ti shprehim ate qe ndiejme ne menyre qe te kuptohet rendesia e saj per ty....

ti dukesh se ia dilke me femra....

kurse une u propozoj keshtu: oooo gooooce nalu njecik (nese po ecen shpejt) hajte ta nje kafe.... ose a do te behesh dashnorja ime???'

ka shume menyra... le ti lejme shakat. mendoj se nuk ka nje menyre te caktuar.... gjithcka varet nga situata ne te cilen ndodhesh. pastaj nuk ka ndonje gje te veshtire mjafton tia rreshton fjalet ashtu sic duhet... ti thuash sa me pak gjera dhe te nevojshme dhe jo te vihesh ti tregosh historina nga me te ndryshmet...
avatar
Webmasteri
www.nuovage.it
www.nuovage.it

Numri i postimeve : 22
Age : 31
Registration date : 27/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nuovage.it

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 28, 2007 1:13 pm

un per vete po ta kisha seriozisht tregohesha i sinqerte dhe do e propozoja vete ndersa per te kaluar kohen do i coja lajsm

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga Edi_kala prej Thu Oct 16, 2008 6:05 am

I FUS NJE SERENATE POSHT PALLATIT DHE MBAROI MUHABETI
KAQ,APO JO SI MENDONI?

Edi_kala

Numri i postimeve : 5
Age : 31
Registration date : 16/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga renti prej Mon Oct 20, 2008 12:07 pm

hahaha serenate jo mo vlla ca serenate do rri ke kitare aty une i them troc don apo jo hahahah respekte....
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: si propozoni 1 vajze/djale

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi