thuaj nje legjende dhe nje yll te se ardhmes

Shko poshtė

MODERATOR thuaj nje legjende dhe nje yll te se ardhmes

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:39 am

legjenda e futbollit eshte DIEGO ARMANDO MARADONA dhe ylli i se ardhmes eshte LIONEL MESSI

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: thuaj nje legjende dhe nje yll te se ardhmes

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 15, 2007 12:54 pm

Michael Schumacher/ Fernando Alonso
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: thuaj nje legjende dhe nje yll te se ardhmes

Mesazh nga genti prej Sat Jul 21, 2007 12:42 am

Panajot Pano / Erjon Bogdani

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: thuaj nje legjende dhe nje yll te se ardhmes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi