gjeagjeza

Shko poshtė

MODERATOR gjeagjeza

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 3:22 pm

Te dashur anetare ketu mund te lini nje gjeagjeze per anetaret e tjere dhe nqs kjo nuk mund te gjehet ne nje kohe te caktuar (3 ose 4 dite ) ateher e jepni vete pergjigjen.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Wed Jul 11, 2007 3:28 pm

eshte 1 plak me mjeker ne dhe -KETE NUK MUND TA GJEJ ASNJERI SE ESHTE SHUM E VESHTIR Laughing Laughing

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: gjeagjeza

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 3:37 pm

preshi

me kthe pergjigje nqs eshte e sakte Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: gjeagjeza

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 3:58 pm

Ai qe e ben nuk e ben per vete,
ai qe e blen nuk e blen per vete
dhe ai qe e perdor nuk e sheh.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: gjeagjeza

Mesazh nga xxx prej Sun Jan 13, 2008 2:17 am

prasi luzit

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: gjeagjeza

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi