i'm a girl

Shko poshtė

MODERATOR i'm a girl

Mesazh nga BABYGRL123 prej Tue Jul 10, 2007 7:54 am

kush eshte vajza me e bukur qe keni pare ne rrogozhine

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: i'm a girl

Mesazh nga genti prej Wed Jul 11, 2007 6:17 am

Vajza me e bukur qe kam pare ne Rrogozhine eshte...
me pak llafe jane disa ndaj nuk mund te permend askend tani se me vjen keq ti ndaj prej nga bukuria njeren me tjetren sepse nuk eshte e drejte kjo. sunny

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: i'm a girl

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jul 11, 2007 10:46 am

affraid pa lidhje fare kjo tem Razz
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: i'm a girl

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 12:35 pm

Njeren e kam ne mendje por nuk mund tja them dot emrin pa e pyetur njehere a eshte dakort apo jo sunny
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: i'm a girl

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi