tatuazhet

Shko poshtė

MODERATOR tatuazhet

Mesazh nga xxx prej Fri Jul 06, 2007 11:14 am

[b]cmendim keni per tatuazhet? a do te donit te kishit nje te tille???

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: tatuazhet

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 2:17 am

Diēka e bukur eshte por mos e ekzagjerosh me tatoo ne te gjithe trupin.
Mua do te me pelqente ta beja nje shqiponje 2 krenare
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: tatuazhet

Mesazh nga xxx prej Tue Jul 10, 2007 12:57 pm

me kete i ke ra pikes o deno. ka lezet shqiponja. ne fund te fundit kemi gjak shqiptari.

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Thu Jul 12, 2007 10:58 am

un deshiroj shum te bej 2 engjej ne kurriz sepse me ka mbetur fiksim Very Happy

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: tatuazhet

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:06 am

po ndoshta do jesh edhe vete engjell ti prandaj

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: tatuazhet

Mesazh nga genti prej Sat Jul 21, 2007 12:58 am

Tatuazhet jane me te vertete dicka e bukur por sic tha dhe "ice" nuk duhet ekzagjeruar me to.
Un per vete do kisha deshire te beja nje shqiponje dy krenare ne pulsin e dores se djathte se e kam fiksim kur luaj top ta puth se me me rrenqeth mishin dhe ta perplas fort mbi gjoks siper zemres.
Me kete te shfaq krenarine time per MEMEDHENE qe e kam gjithmone ne zemer dhe se harroj kurre.
Per te qene me trendy do me pelqente edhe mua te beja nje engjell mbi shpatull dhe celsin e notave mbi kavilje.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: tatuazhet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi