o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo

Shko poshtė

MODERATOR o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo

Mesazh nga o popull prej Tue Jul 03, 2007 2:54 pm

Me kuptimin e divertimentit dhe vajzave x diemve
avatar
o popull

Numri i postimeve : 20
Age : 34
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo

Mesazh nga miri_bundo prej Sun Mar 22, 2009 6:39 am

nashi ka ik per shele me duket megjithse kom koh q e nuk jetoj aty kur vij nonji her me shum se tre dit nuk mund te rrihet s e nuk ke cfar ben vec te luash shah me mizat hahaha po i ofenduar juve s e e un rrogozhins jam por them realitetin nejse klm te gjith

miri_bundo

Numri i postimeve : 1
Age : 30
Registration date : 22/03/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo

Mesazh nga julian prej Sat Jun 13, 2009 1:57 pm

kush e ka kete adrese

julian

Numri i postimeve : 3
Age : 31
Registration date : 13/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo

Mesazh nga julian prej Sat Jun 13, 2009 1:58 pm

po desh qefi te me thote kush e ka

julian

Numri i postimeve : 3
Age : 31
Registration date : 13/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: o popull a ju pelqen rrogozhina apo jo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi