rekordet boterore

Shko poshtė

MODERATOR rekordet boterore

Mesazh nga xxx prej Sun Jul 01, 2007 10:14 am

Thoni disa nga rekordet boterore.

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: rekordet boterore

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 01, 2007 3:31 pm

Not stil i lire 1500 m

Janet Evans

koha:15:52,10
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: rekordet boterore

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 3:10 am

Mbajtes rekordi per Derrin me te dhjamosur ne histori,mbahet nga Amerikani Eber Big Boy,i cili jetonte ne shtetin Carolina.
Ai peshonte 863,6 kg dhe arriti te cudise me kete peshe Expertet para peshores...
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: rekordet boterore

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 3:25 am

Antonio Gomeshi nga Portugalia, duke qenė pa punė , iu kujtua tė konkurojė nė rekortet e Ginisit me njė mėnyrė origjinale tė veprimit-duke qėndruar ulur. Ai kėtė rekord e arriti pa lėvizur nga vendi plot pesėmbėdhjetė orė e dy minuta. Kėshtu, Antonio vazhdon tė fitojė edhe tė ardhura. Kudo qė shkon, si njeri i rekordeve tė Ginisit, ai rri ulur sa mė gjatė tė jetė e mundur dhe, nė bazė tė kėsaj, merr edhe shpėrblime.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: rekordet boterore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi