nqs

Shko poshtė

MODERATOR nqs

Mesazh nga xxx prej Sun Jul 01, 2007 9:50 am

nqs do ishe sali berisha ca do beje????????????????????

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 01, 2007 3:32 pm

Do u pasuroja duke ndejtur ulur


Nqs do te ishe ne lufte ēfare do beje ??????
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga xxx prej Mon Jul 02, 2007 1:00 pm

do merrja ak47 dhe do dhe do shkoja me partizanet

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga xxx prej Mon Jul 02, 2007 1:01 pm

xxx shkruajti:do merrja ak47 dhe do dhe do shkoja me partizanet
nqs se do na kapte tsunami ca do beje

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga Webmasteri prej Tue Jul 03, 2007 1:22 am

xxx shkruajti:
xxx shkruajti:do merrja ak47 dhe do dhe do shkoja me partizanet
nqs se do na kapte tsunami ca do beje

Do beja affraid

Po nqs te vjen shurra dhe je ne provim si do ia besh?
avatar
Webmasteri
www.nuovage.it
www.nuovage.it

Numri i postimeve : 22
Age : 32
Registration date : 27/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nuovage.it

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jul 03, 2007 10:45 am

dorezon provimin dhe shkon ne WC


po nqs te kap ne tram si do ja besh confused
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jul 04, 2007 8:43 am

NQS do isha moderator ne kete forum .. do ti editoja postimet e mesiperme sepse kan dal nga tema.
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga xxx prej Wed Jul 04, 2007 12:39 pm

nqs se dote te thoja qe qenke shume mendjemadh dj diamant ca do beje???
do e ulje koken dhe do i pergjigjesh atyre qe te peqejne???

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jul 06, 2007 3:00 pm

NQS une se rruaj per asgje ca do beje .. j oepr gjo por tema egziston une i dij mir rregullat se jam admin ne nje X forum .. mos mendoj askush se e ul koken une.
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: nqs

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi