Pershendetje/Mirupafshim

Shko poshtė

MODERATOR Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 4:01 pm

Ketu mund te pershendesni njeri tjetrin sa here qe hyni ose dilni nga forumi Exclamation
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga renti prej Sun Jun 24, 2007 4:50 pm

pershendes icen dhe dj diamantin ika une naten e mire se kam pune neser ok ciao ciao
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:53 pm

Dhe une ju pershendet te dyve njesha Wink
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 4:55 pm

Naten ēuna kalofshi mire

Degjohemi neser
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:56 pm

Naten plako .. panvarsisht se une spo iki lol!
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 25, 2007 1:08 am

Miremengjesi pavarsisht se nuk ka asnje ne keto momente online mbase po Sleep akoma
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 1:12 am

Miremengjes o Ice_2!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 25, 2007 1:22 am

Genti kalofsh mire shoku

Gjithashtu dhe ju qe do futeni mbas meje shpresoj qe te argetoheni Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 25, 2007 7:48 am

Rrogozhinsja te uroj gjithe te mirat se me duhet te largohem tani
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 10:29 am

pershendetje mikaela mire se erdhe Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 3:48 pm

PERSHENDETJE CUNA E GOCA SI KENI QENE
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 3:50 pm

DJ DIAMANT PERSHENDETJE NA MIX NDONJE GJE
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga dj diamant prej Tue Jun 26, 2007 3:54 pm

Pershendetje .. mrmrema te gjithve .. e kom trrunin me pushime per mix i here .. kom lexu shum per DJ Wink
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 4:22 pm

HAHAHAHHAHHAHAH OKKO SI TE DUASH DJ
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 4:28 pm

mirembrema rento
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 4:34 pm

ckemi ice cake bo ti mire si ke qene se skena fol fare
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 4:46 pm

ika une rento kalofsh bukur shoku

naten
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 1:49 am

pershendetje gentin dhe webmasterin! king Twisted Evil

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:46 am

Nje pershendetje te gjithe anetareve te regjistruar ne kete forum
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:53 am

Miredita genti
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 7:05 am

Gento kalofsh bukur shoku se me duhet te iki tani
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 12:21 pm

Klm dj diamant
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 28, 2007 12:05 pm

Ju uroj te gjithe anetareve te kaloni nje mbremje te kendshme
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga Giulio prej Wed Oct 10, 2007 6:37 am

Pershendes atdhetaret tone kudo qe ndodhen neper bote dhe ato ne Shqiperi! Very Happy
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje/Mirupafshim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi