Shitesi dhe bjondja

Shko poshtė

MODERATOR Shitesi dhe bjondja

Mesazh nga genti prej Tue Apr 03, 2007 4:17 am

Nje bjonde shkon nje dite ne nje dyqan qe mban gjera elektroshtepiake, shikon dicka dhe i thote shitesit:"Dua te blej kete televizor." Shitesi i kthen pergjigje:"Me vjen keq por ne nuk i shesim bjondeve." Ajo menjehere shkon ne shtepi, lyen floket me te zeze dhe kthehet perseri ne dyqan dhe i thote shitesit:"Dua te blej kete televizor." Ai pergjigjet:"Me vjen keq por ne nuk i shesim bjondeve."
Ateher ajo mendohet:"Dreqi ta haje me njofti."
Me pas vendos te ndryshohet komplet. Pret floket, i lyen me nje ngyre tjeter, ndryshon veshjen dhe bizhuterite, vendos nje pale syze dielli te medha, pret te kalojne disa dite dhe kthehet ne dyqan prape duke i thene shitesit:"Dua te blej kete televizor." Dhe pergjigja eshte prape e njejte:"Me vjen keq por ne nuk i shesim bjondeve"
I iken durimi dhe i thote:"Po si me rinjohe qe jam bjonde?"
Dhe shitesi pergjigjet:"Sepse ky nuk eshte televizor por eshte furr me mikrovale."
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Shitesi dhe bjondja

Mesazh nga ice__2 prej Wed May 09, 2007 7:14 am

hahahaahahahaha paska qene i bjonde ajo po ēfare bjonde thuaj
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Shitesi dhe bjondja

Mesazh nga ice__2 prej Wed May 16, 2007 3:46 am

Si e corodit nje bjonde? Ne nje dhome te rrumbullaket i thua bjondes te ulet ne qoshe
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Shitesi dhe bjondja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi