Pershendetje te perzemerta nga "DJ DIAMANT"

Shko poshtė

MODERATOR Pershendetje te perzemerta nga "DJ DIAMANT"

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 2:06 pm

Pershendetje te dashur antar te RINIA.C.LA Une quhem XHENIFIORDI .. mendova te behem dhe une pjes e forumi tuaj .. duke dhen kontrribut aq samundem sepse me pelqejne shum forumet .. jam Administrator dhe Moderator ne 2 forume te tjera .. mendoj se do tja kaloj sa me mir mes tuaj Wink
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje te perzemerta nga "DJ DIAMANT"

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 3:54 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe DJ Diamant.
Komplimente per punen qe ke bere deri tani.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje te perzemerta nga "DJ DIAMANT"

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:52 pm

Te shum FLM per mikpritjen dhe urimin Wink
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pershendetje te perzemerta nga "DJ DIAMANT"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi