Fol per cfare te duash

Shko poshtė

MODERATOR Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 1:17 pm

[/i]Ktu mund te flisni me njeri tjetrrin per cfare te doni ..nderkoh kjo sherben qe mos te dilninga tema ne temat e tjera Wink
[i]
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 1:19 pm

Ca do na thoni naj gjo Rolling Eyes ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga genti prej Tue Jun 26, 2007 6:43 am

Fillo ti i pari

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:46 am

Ju them qe mbas 2 javesh shkoj ne shqiperi si thoni eshte e vertete ?? lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Tue Jun 26, 2007 11:07 am

Po ate se dijme ne mer .. rren apo jo ti .. apo po e ben si gjeaghez Razz .. Pse ku je ti ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 3:53 pm

AI ICE ESHTE NE BELGJIKE \JA E THASH DHE UNE NJE GJE
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 4:33 pm

e vertete kjo
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jun 27, 2007 9:54 am

Se mos rren se te thyva ne mes lol! Evil or Very Mad
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 12:13 pm

Une konfirmova nje pergjigje RENTI e dha lol! lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jun 27, 2007 12:52 pm

A dashka dajak renti pra :p
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 5:19 pm

ja e pyesim njehere do dajak ti rento ?? lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Thu Jun 28, 2007 9:43 am

Ca e pyt mer .. po kape rrase me naj cep :p
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga genti prej Thu Jun 28, 2007 10:34 am

he se e bane renti dajakun

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 28, 2007 11:26 am

oooo e mban thote atij i eshte regjur lekura me dru
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jun 29, 2007 9:35 am

Hahaha .. si gamori ndahon .. Muahhaha
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Fri Jun 29, 2007 5:24 pm

fol rento se ta ben kurrizin me te bute se barkun lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga xxx prej Sun Jul 01, 2007 3:56 am

vuj renti vuj po vetem mos qaj

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 01, 2007 3:38 pm

Nuk derdh lot shpejt ai djale jo
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jul 06, 2007 3:54 pm

Po he ca na thoni naj gjo cuna ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 3:05 am

Mafia Shqipetare eshte bere nje nga problematikat kryesore ketu tek une Evil or Very Mad
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga genti prej Mon Jul 09, 2007 8:17 am

Vallai ketej nga une ka dale ne mode ajo shprehja kur te pyesin qe po me ndonje gje te re dhe pergjigja eshte "Po qo pune!" hahahahaha..... lol!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Tue Jul 10, 2007 8:59 am

o cuna ckemi jam anetaria e re lol!

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga renti prej Tue Jul 10, 2007 1:10 pm

na bohet qefi
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga genti prej Wed Jul 11, 2007 6:12 am

Eshte kenaqesi qe ju gjejme te regjistruar ne portalin tone, faleminderit baby!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 12:38 pm

mire se erdhe babygrl123 shpresoj qe tia kalosh sa me mire mes nesh Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga dj diamant prej Thu Jul 12, 2007 8:27 am

Hajde cuna do vini ktej nga durrsi .. se te premte te shtun te djel .. jam me nje pub night nga ora 20:00 deri ne mengjes me "DJ DIAMANT" Smile Ai Pubi quhet Sheplla Blu .. pran pallatit te sportit
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 15, 2007 1:04 pm

Kisha ardhe me gjithe qef por jam larg. Eshte ndopak mire atje (SHPELLA BLU) frekuentohet nga shume njerez (te gjinise femerore ) ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga genti prej Sun Jul 15, 2007 1:28 pm

Ore ma jep adresen sakte te ketij pub-i ti se mos vij bej nje xhiro ndonje nate atje kur te kthehem ne shqiperi e kam llafen.
Ej po ti ca ben atje punon si dj?
Nqs po kur te vij un na vin pak muzike te bukur dhe te perzgjedhur lale

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 30, 2007 12:43 pm

ēna thua gento si po kalon ne shqiperi ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Fol per cfare te duash

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi