Pyetje dhe pergjigje

Shko poshtė

MODERATOR Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 12:46 pm

Kjo tem funksionon ne kete menyre .. une bej nje pyetje dhe personi qe vjen ne vijim do ti pergjigjet pyetjes time dhe do te bej nje pyetje tjeter .. e kshu me rradhe.

Jeni loDH sot ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 1:14 pm

Jo shume


Nga cili vend jeni ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 2:14 pm

Durresi

A te pelqejne temat qe po hap ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 3:38 pm

temat jane shume interesante dhe mendoj se po ben nje pune shume te mire


A ju pelqen pamja e re e forumit ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 3:58 pm

waaaaaaaaaaaa shum me shum .. se ne krahasim me ate jeshilen qe kishit ven para pak min .. nejta ja 20 min duke explor vetem ktu .. kur ishte jeshile .. por kur kam hap 1 faqe tjeter pale affraid .. mu errsun syte mer se kishte ter ate kolor ktu

A ka shum usera ktu .. dhe kur hyjne me shpesh ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 4:05 pm

Eshte akoma nje forum i ri por megjithate shpresojme qe te regjistrohen sa me shume anetare te rinj qe te behet akoma me shume interesant


A keni bere ndopak plazh sivjet ?
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:22 pm

Paksa .. se kam qen full me pune

Pse nuk me del firma ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 4:28 pm

Poshte pergjigjes qe shkruan ke mundesite aty e bashkangjit firmen
ose e ben edhe tek profili

Jeni ne shkolle ?
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:33 pm

Jam ne vit te 4 .. dhe koma se kom maru, ej po shkova dhe tek profili

Firma mban foto ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 4:41 pm

mendoj se po


e ke provuar ta vesh ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 4:43 pm

Po pranej te thash pse nuk punon se une kam ven do foto .. kur i bej Previeww i shikoj ndersa ktu nuk del

Po ckemi ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 25, 2007 1:00 am

Gjithēka eshte ne rregull me mire prishet


Si ja kaluat sot ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 2:34 am

Sot ska kaluar akoma dita po te shohim tani se si do shkoje po sipas parashikimeve te mija keq me duket.


C'beni gjate kohes se lire?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Mon Jun 25, 2007 3:29 pm

Ku kam koh te lir une amon .. gjithnje ne net jam .. me fjale cdo koh merem me netin .. tani dhe dalim por shumicene kohes punoj me internetin qe kam m ne shtepi dhe ne pun njekohesisht

Te duket ide e mire kjo ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 5:17 am

Jo dhe aq


Si mendoni do fitoj gje ferrari sivjet ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga genti prej Tue Jun 26, 2007 6:32 am

Nuk jam shume isigurte do fitoje apo jo.

Pse femrat jane mendjemadhe?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:38 am

Sepse i duket vetja te rendesishme


ēfare ju mungon ne keto momente ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Tue Jun 26, 2007 11:57 am

Telefoni

ca ke vendos te besh sot ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga renti prej Tue Jun 26, 2007 4:20 pm

NJE DUSHPO KU JE MER DJ DIAMANT ?
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 4:36 pm

Mbase eshte ne durres Very Happy


Po ti nga behesh ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jun 27, 2007 9:52 am

Une per veten e ime .. isha 30 min ne shkolle nga ora 7 e gjesit .. pastaj nja 3 ore ne kafe me klase .. me pas plazh .. masanej gjum .. tani pune

Te pelqen ky regjim Razz
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 12:19 pm

Interesant duket


Perse kane ardhur kaq kohe te veshtira ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jun 27, 2007 12:28 pm

Eh c'me bo .. kshu u katandisem .. ishalla nuk shkojme me keq thuaj

Ca te shqeteson me shum ne ditet e sotme?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 5:30 pm

Me shqeteson fakti qe gjithkund po behet lufte dhe keshtu siē ka nisur do perfundoje ne nje lufte te 3 boterore


Po juve ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga genti prej Thu Jun 28, 2007 6:44 am

Gjithashtu edhe mua.

Si eshte koha sot nga ju?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Thu Jun 28, 2007 9:18 am

Oho shum e mir .. une tani sa erdha nga plazhi .. per qef fare Wink

Po ti ke bo naj cik plazh ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga genti prej Thu Jun 28, 2007 10:30 am

Hic fare ta haje dreqi


Si ia kalon me shoqerine e klases?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 28, 2007 11:29 am

Mire te themi sepse jashte shkolles nuk i frekuentoj


ēfare keni bere ndonje gje interesante sot ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jun 29, 2007 9:43 am

Ca interesante mer .. desh me shtypi makina sot

A ste duket interesante kjo ?
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga genti prej Fri Jun 29, 2007 9:48 am

Me interesante se kjo nuk ka


A u friksove?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga xxx prej Sun Jul 01, 2007 10:17 am

une jo per vete
po ju te tjeret???????????

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 01, 2007 3:33 pm

edhe une jo


si eshte koha nga ju ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Wed Jul 18, 2007 6:37 am

shum mir eshte koha ketu ,na ka mare malli me pa shi me sy Surprised

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Wed Jul 18, 2007 6:39 am

nuk di ca pytje te bej ,po ja fus kot ,a keni tatuazh Question

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 18, 2007 7:09 pm

jo por do ta bej nje


po ju ???
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga renti prej Thu Jul 19, 2007 9:44 am

po kjo bBYGRL KUSH ESHTE SE UNE SE NJOH FARE MER CUNa e goca
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Pyetje dhe pergjigje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi