Futja si te duash plako!

Shko poshtė

MODERATOR Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 12:40 pm

Thoni fraza nga me te ndryshme qe ju vijne ne mendje per momentin.
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Kur te jesh merzitur shum

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 12:59 pm

Jepni nje mendim per 1 X person kur eshte i merzitur ose per ju vet personalisht.

Kur te jesh merzitur shum .. mer qenin dhe dil nga zogu zi :p
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 4:41 pm

Kur te jesh merzitur shume mendo per diēka te bukur
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jun 27, 2007 9:45 am

Kur te jesh merztur shum .. mer ndonje farao dhe dil per kafe
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 12:16 pm

Kur te jesh merzitur shume merr ne tel se vi une Razz
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Wed Jun 27, 2007 12:38 pm

Kur te jesh merzitur shuuuuuuuuuuuum mer z gazet dhe ik lexoje ne WC rendeer
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 5:24 pm

Kur te jesh merzitur shume dil jashte me miqte e tu
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Thu Jun 28, 2007 9:24 am

Shko e digju ne plazh .. qe te digjesh dhe me shume
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 28, 2007 11:25 am

Kue te jesh merzitur shume kerko shoqeri femrore
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jun 29, 2007 9:49 am

Fol me ndonje me Webcam qe me ate ftyre te merzitur ta merzisesh dhe ate
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Fri Jun 29, 2007 5:23 pm

Kur te jesh merzitur shume futu ne chat
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 01, 2007 3:41 pm

Kur te jesh merzitur shume lexo liber me barsaleta
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Fri Jul 06, 2007 3:03 pm

Kur te jesh merzitur shum shif naj videoklip .
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 09, 2007 2:53 am

Kur te jesh merzitur shume...pihu behu tape
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga genti prej Mon Jul 09, 2007 8:20 am

Ne keto momente po mendoje se si do rri kaq shume pa takuar dushen qe do iki neser ne shqiperi me avion. Dushe rruge te mbare lali!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 12:36 pm

Kur te jesh merzitur shume...kerko dike qe te ben te ndjehesh mire
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Thu Jul 12, 2007 8:24 am

Kur te jesh merzitur shum hiqe ate foton nga avatari se na trreme .. hahahahahahahah lol! lol! lol!
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jul 15, 2007 1:01 pm

Kur te jesh merzitur shume vrit veten Twisted Evil No
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga genti prej Tue Jul 17, 2007 9:08 am

Kur te jesh merzitur shume bjeri murit me koke se mos te ktheje pergjigje. Laughing pale

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga o popull prej Tue Jul 17, 2007 2:19 pm

Pi nje cigare dhe dil nje xhiro vetem.
avatar
o popull

Numri i postimeve : 20
Age : 34
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga dj diamant prej Tue Jul 17, 2007 2:20 pm

Po luaj me lojrat qe me ofron webi www.y8.com Razz lol! lol! lol!
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 23, 2007 8:26 am

shko ne Zoo
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga genti prej Tue Jul 24, 2007 7:30 am

Makerune e lale!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga o popull prej Tue Jul 24, 2007 12:15 pm

po pse nuk njeri ne kto ore qe jam une o mos keni frik nga une.
avatar
o popull

Numri i postimeve : 20
Age : 34
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Futja si te duash plako!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi