Album MIX "Dj Diamant"

Shko poshtė

MODERATOR Re: Album MIX "Dj Diamant"

Mesazh nga ice__2 prej Sun Jun 24, 2007 1:18 pm

i degjova kenget dhe me pelqyen

komplimente
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Album MIX "Dj Diamant"

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 1:27 pm

FLM .. kam dhe te tjera por spo i gjej nga me kan shku i kam kaperda neper HD qe kom ne shtepi dhe hajde mblidhi Laughing
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Album MIX "Dj Diamant"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi