Isma dhe Isa

Shko poshtė

MODERATOR Isma dhe Isa

Mesazh nga Giulio prej Tue Apr 03, 2007 3:59 am

Isma dhe Isa jane te dy ne nje tren duke udhetuar dhe kujtojne koherat e luftes. Nderkohe qe flisnin per kujtimet e tyre Isa sheh nga dritarja pyllin dhe thote: "Isha pikerisht me ate vend duke kaleruar kalin tim, kur nje plumb i armikut e qellon dhe e vret keshtu mu desh te vazhdoja ne kembe." Sapo dalin nga tuneli ne vijim Isma i hedh nje sy pyllit dhe thote:
"Nje here isha pikerisht ne ate vend duke kaleruar dashnoren time, kur nje plumb i armikut e qellon dhe vret, keshtu qe, mu desh ta vazhdoja me dore." lol!
avatar
Giulio

Numri i postimeve : 7
Age : 32
Registration date : 02/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi