A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Shko poshtė

MODERATOR A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Mesazh nga genti prej Wed Mar 28, 2007 7:58 am

Cili eshte niveli i kultures shqiptare 17 vitet e fundit te demokracise? flower
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Mesazh nga SoNi prej Mon Apr 02, 2007 9:08 am

Problemi themelor ky eshte a ka fituar apo jo! Sigurisht qe jo edhe nese ajo paraqitet ose shprehet diku eshte ....... fryt i mesuar dhe fillimi i kultivimit te saj.

SoNi

Numri i postimeve : 18
Registration date : 28/02/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Mesazh nga lolita prej Thu Apr 19, 2007 9:23 am

Mad per mua esht e njejta gje anzi per disa persdona niveli i kultures esht ulur ne max.si duket duke vepruar ne nje menyre te till mendojn te fitojn nje tjeter gje.Neutral

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Mesazh nga [Master] prej Thu May 10, 2007 6:46 am

niveli po vjen duke u ulur shume fare ne si popull i vetmuar skemi ca te bejme fare keshtu shteti e ka ne dore kete gje respekte...
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Mesazh nga ice__2 prej Thu May 10, 2007 8:05 am

une mendoj se shqiperia ka arritur diēka keto 17 vjetet e demokracise mbase jo shume por jemi ne rruge te drejte edhe mos harroni se vim nga 50 vjet komunizem dhe nuk eshte aq e lehte
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: A ka fituar kulture perendimore Shqiperia?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi