Music Download

Shko poshtė

MODERATOR Music Download

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 11:33 am

Ne kete tem do te keni mudesi te DOWNLOAD por dhe te UPLOAD nje shumllojshmeri kengeshesh nga me te ndrryshet, une qe sot do filloj te prezantoj albume te ndrryshme me aq sa kam mundesi, mendoj se dhe ju mun te beni te njejten gje duke bere kenget UPDATE ne kete tem.

P.S Per te mare nje keng duhet te klikoni siper emrit te kenges sepse eshte = si ne link.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Jun 24, 2007 11:44 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Music Download

Mesazh nga dj diamant prej Sun Jun 24, 2007 11:43 am

avatar
dj diamant
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 164
Age : 30
Registration date : 22/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.dj-diamant.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Music Download

Mesazh nga Maury prej Sun Sep 02, 2007 3:28 pm

o xheno ho me
mir mir............bravo.
avatar
Maury

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : Rrogozhine, (Albania)
Registration date : 28/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Music Download

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi