Dita e fundit e jetes suaj

Shko poshtė

MODERATOR Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 23, 2007 5:46 am

Ne rast se do te merrnit lajmin me te keq qe keni edhe 24 ore per te jetuar. Si do te reagoni dhe ēfare do te benit gjate atyre 24 ore jete ??

Jepni mendimet tuaja.....
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:28 am

Mos ke pare gje endrra te keqija ti , para se te shkruaje kete teme????

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 25, 2007 7:30 am

Jo rrogozhinsja por thashe tju ve pak ne pune imagjinaten tuaj
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:38 am

Po ti c'fare do te beje?

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 25, 2007 7:41 am

Une do beja te gjithe ato gjera qe per momentin nuk i kam bere akoma
Por me te shumten e kohes do e kaloja me njerezit me te dashur si pershembull .................

tani pres pergjigjen tende Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:45 am

Visto qe jam ne Itali do te kthehesha ne Rrog. ( s'me punon shume imagjinata se eshte edhe vape! )

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 10:12 am

Eshte pak e veshire ta vesh veten ne kete pozite.
Si teme nuk eshte e keqe sepse eshte aktuale per sa i perket njerzve te cilet vuajne nga keto semundje. Dhe jam i mendimit se do te jete me te vertete ngushelluese per kete kategori.
Sepse cdo njeri ka te drejte ta jetoje jeten deri ne fund ashtu si Zoti ia ka dhuruar dhe eshte e tmerrshme kur merr nje lajm te tille.
Un per vete do beja dicka shume interesante:
Do mblidhja te tere njerzit anembane botes qe vuajne me kete semundje dhe bashke me to do te beja nje publicitet te madh ku mesazhi percjelles te jete vete Jeta, qe te mos shperdorohet me kot.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga lolita prej Thu Jun 28, 2007 3:44 am

un do ti kaloja me motren time sepse ajo esht i vetmi njeri qe me jep kurajo te perbaloj gjithshka dhe sigurisht edhe me ata njerez qe dua me shuuu..m! Wink

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga xxx prej Fri Jul 06, 2007 11:08 am

ha pi rri si cdo dite dhe prit vdekjen

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga ikud prej Wed Jun 17, 2009 2:13 pm

se besoj se mundet me dit dikush kur ka me vdek
po nese e din mirsevjen se nuk merzitem hiq se tane asaj rruge jena

ikud

Numri i postimeve : 8
Age : 29
Registration date : 17/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Dita e fundit e jetes suaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi