BAR CLUB RINIA

Shko poshtė

MODERATOR BAR CLUB RINIA

Mesazh nga genti prej Mon Jun 18, 2007 9:11 am

Hajde, kush do i kafe prej meje te ma thote tani.
Un do iu a jap po te vini ne rrogozhine tek bar club rinia
Te dashur anetare, imagjinoni veten sikur te jeni ne nje BAR dhe shkruani ketu muhabete qe behen ne ate ambient.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: BAR CLUB RINIA

Mesazh nga xxx prej Fri Jul 06, 2007 11:27 am

ama me i kafe po ia fut o gento???????? po te futesh ke rinia zakonisht per sport flitet po te futesh ke b.dushku problemet e pleqerise se vetem pleqte shkojne atje

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: BAR CLUB RINIA

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 23, 2007 8:32 am

Kur mblidhemi vetem djem tema kryesore jane femrat pastaj flitet edhe per pune dhe per plane per te ardhmen
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: BAR CLUB RINIA

Mesazh nga SHEF_CIMI prej Wed Sep 17, 2008 8:32 am

O GENTO A PO MA JEP NJE KAFE TE DRANGA
avatar
SHEF_CIMI

Numri i postimeve : 5
Age : 63
Registration date : 17/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: BAR CLUB RINIA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi