Ku qendron rendesia e jetes?

Shko poshtė

MODERATOR Ku qendron rendesia e jetes?

Mesazh nga genti prej Mon Jun 18, 2007 9:07 am

Jepni mendimet tuaja rreth jetes, sa rendesi ka ajo, cili eshte sensi llogjik i saj, nqs ka sipas jush ne cforme shfaqet tek ne?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ku qendron rendesia e jetes?

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 3:06 am

jeta esht nje periudh kohe qe zoti na ka dhen ta shijojm por njekohesisht qe ta shijojm do te thot te bejm sakrifica,shpeshr here edhe te zhgenjehemi por renzi ka te vazhdojm para duke menduar se e nesermja me shpresen ke zoti do shkoj me mir! Wink

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ku qendron rendesia e jetes?

Mesazh nga genti prej Fri Jul 06, 2007 2:34 am

lolita shkruajti:jeta esht nje periudh kohe qe zoti na ka dhen ta shijojm por njekohesisht qe ta shijojm do te thot te bejm sakrifica,shpeshr here edhe te zhgenjehemi por renzi ka te vazhdojm para duke menduar se e nesermja me shpresen ke zoti do shkoj me mir! WinkE drejte kjo qe thua sepse duhet te jesh gjithmone optimist dhe situatat duhen perballuar gjithmone me gjakftotesi.
Se jeta eshte e gjate dhe erret si je nate pa hene dhe pa yje...
Puc, puc dushe! I love you

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Ku qendron rendesia e jetes?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi