Eltoni

Shko poshtė

MODERATOR Eltoni

Mesazh nga elton prej Sat Jun 09, 2007 10:41 am

E njeh njeri Gentian Toskun?
avatar
elton
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 4
Age : 34
Registration date : 09/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.sito3d.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 09, 2007 5:55 pm

une jo por shpresoj qe dikush te te ndihmoje
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga renti prej Sun Jun 10, 2007 5:26 pm

kush do jete ky mendoni ju
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga renti prej Sun Jun 10, 2007 5:26 pm

kush do jete ky mendoni ju
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga BABYGRL123 prej Tue Jul 10, 2007 7:39 am

pse keshtu eshte ne kerkim Question

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga genti prej Wed Jul 11, 2007 6:22 am

Jam un ai qe kerkon ky zoteria vetem se me ka vene mbiemrin nga ana e mamit, jo ate qe kam ne pasaporte nejse nese deshiron te me njohe un po i them qe kthehem ne rrogo me 28 korrik, te dali nje xhiro ne pazar dhe te me takoje. Prsh elton

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jul 11, 2007 12:33 pm

hahahahaha o gent po une te njihkam ty mor
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 32
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga elton prej Sat Sep 08, 2007 10:33 am

Gent! Nese je ti ai qe une kerkoj me njeh? Un kame qene shoku jot i ngushte.... ne rrogozhine, tani jam ne itali.
Por besoj qe nuk je ti Crying or Very sad , nga pergjigjia qe dhe lart.
Nese ishe ti shoku im nuk u pergjigjie keshtu.
avatar
elton
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 4
Age : 34
Registration date : 09/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.sito3d.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga genti prej Sun Sep 09, 2007 12:07 pm

elton shkruajti:Gent! Nese je ti ai qe une kerkoj me njeh? Un kame qene shoku jot i ngushte.... ne rrogozhine, tani jam ne itali.
Por besoj qe nuk je ti Crying or Very sad , nga pergjigjia qe dhe lart.
Nese ishe ti shoku im nuk u pergjigjie keshtu.


Me vjen keq por nga fotoja qe ke vene elton un nuk te njoh keshtu qe nuk jam ai qe ti kerkon, gjithsesi flm qe merr pjese ne kete forum dhe do na behej qefi nese ju do te ishit me aktive me temat. Flm per mirkuptimin!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga elton prej Wed Sep 12, 2007 1:18 am

Pershendetje Genti, te bej 1 pyetje:
Mami jot quhet Tana dhe Babi Liku? Nese po je ti ai qe kerkoj nese jo nuk je ti....

Flm
avatar
elton
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 4
Age : 34
Registration date : 09/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.sito3d.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga genti prej Wed Sep 12, 2007 11:37 am

elton shkruajti:Pershendetje Genti, te bej 1 pyetje:
Mami jot quhet Tana dhe Babi Liku? Nese po je ti ai qe kerkoj nese jo nuk je ti....

Flm


Jo jo me vjen keq. Mami me punon edukatore kopshti kurse babi polic.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Eltoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi