cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Shko poshtė

MODERATOR cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 12:12 pm

un per vete ato qe njoh jan te mira dhe te bukura jo per ti lavderuar por eshte e vertet sepse un njoh edhe vajza qe jan geek allahu na rujt affraid

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 05, 2007 4:21 pm

edhe une kam te njejtin mendim persa i perket vajzave te rrogozhines te pakten ato qe njoh une Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga genti prej Wed Jun 06, 2007 2:42 am

Tani si c'do vend tjeter ka si vajza te mira dhe nga ata "allahu na rujt", por ne pergjithesi mendoj se vajzat e Rrogos jane te respektueshme, te sjellshme, te kulturuara etj. Shembullin e njeres prej tyre po e japin dy vajzat e qytetit tone qe jane te regjistruar ne forum.
Bravo, goca keshtu vazhdoni!!! Respekte nga ana ime!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Thu Jun 07, 2007 5:10 pm

e kush jan keto te dyja Rolling Eyes

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga juli prej Fri Jun 08, 2007 12:39 pm

vajzat qe jane rrog.... dhe jo te ardhura nga vendet e tjera jan shume te mira.te tjarat ehhhhhhhhhhhhh

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga renti prej Sun Jun 10, 2007 5:32 pm

per mendimin tim nuk ka pylle pa derra po ne pegjithesi te mira jane mesa kemi njoh ne ktej nga rrogo hey kush jane keto te dyja se une si njoh fare |?????
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga bani1988 prej Thu Jun 14, 2007 11:04 am

cheers PEr mendimin tim jo qe njof shume, po dhe ato qe kam pas njoft ste flasin si menjemodhe ose i shef mami dhe ja fut naj drru mire se pa ty fol me cuna. gjithsesi ne pergjesi ka goca mira po ka dhe ylla qe mbyllen ne shpi se i plaku si le me dal ke praku si le me dal ka pragu deres.
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 18, 2007 10:13 am

Jemi te simpatike, skemi pse mburremi.Ketu ju jap te drejte, por ka disa te ardhura qe nuk shihen me sy... e na thone qe jemi edhe nga rrogozhina pale! Twisted Evil

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga genti prej Tue Jun 19, 2007 2:39 am

Normalisht nuk kemi pse te mburremi per vajzat e qytetit se e bejme veten egoiste gje qe nuk eshte e vertete, sepse jemi njerez te urte te bute dhe inteligjente dhe sepse perdorim logjiken.
Keshtu qe ne pergjithesi si vajzat edhe djemte ose me sakte te gjithe banoret jane te mire.
Ah po, vajzat.... vajzat jane pika jone me e forte.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 5:17 am

Te ardhur apo vendas nuk ka shume dallim nqs e ndjen veten Rrogozhinse atehere eshte Rrogozhinse pastaj vajzat ne pergjithesi jane te mira si nga paraqitja dhe nga karakteri
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 19, 2007 6:59 am

Jo ato qe kam njohur une comunque.O ma ju te dy qenkeni dakort te me kundershtoni su cdo gje!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 7:54 am

Jo Rrogozhinsja thjesht po shkembejme mendimet mos e mer personalisht Very Happy po emrin si e ke ti Rrogozhisja ????
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Wed Jun 20, 2007 3:21 am

Po rrogozhinse epra,ndryshe nuk do ta kisha vene!
Pastaj kjo eshte e bukura e forumit te japesh opinione duke ruajtur privacy.Ciaooooooo

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 20, 2007 5:27 am

Ok Rrogozhinsja Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga renti prej Sun Jun 24, 2007 10:05 am

se na ka ik truni fare po kush eshte kjo rrogozhinsja qe nuk e njoh une fare ka mundesi rrogozhinse me te njoh bej ndonje prezantim te vogel ok
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:03 am

Prefroj te rri anonime!
E complimenti per portalin e ri, por ka edhe disa gjera akoma qe duhet ti ndryshosh. Per esempio " Komuniteti i Rrogozhines " e " RINIA
Portali i te gjithe rinise shqiptare " eliminale subito sikur s'me ispirojne tanto!
Decidi tu cmq!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga renti prej Mon Jun 25, 2007 11:24 am

okok anonime se besoj se do jesh se ti e din qe un jam admin dhe po te interesohem te te gjej ok per sa i perket sistemit te faqes tone do bejme akoma ndryshime ne rregullim e siper jemi ok ciao kalofsh mire
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:37 am

As nuk duhet te provosh! Per derisa eshte nje forum dhe nuk duhet te japesh emrin e vertete eshte e drejta ime qe te rri anonime, pastaj nuk eshte faji im qe ti ke vene foton tende dhe une mund te te njoh nga fytyra. Si thua??????????????

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:44 am

Ju lutem permbahuni temes Mad
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:51 am

Thjesht po pergjigjem, nqs nuk te pelqen mos i lexo Evil or Very Mad

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:55 am

rrogozhinsja ketu eshte rregulli qe ti permbahesh temes nqs nuk ke deshire ti permbahesh nje teme i ben keto biseda tek BISEDA TE LIRA ose ne CHATBOX flm per mirekuptimin

respekte ice__2
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 7:01 am

Po te perseris qe po i pergjigjem pyetjeve elephant

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga o popull prej Thu Jun 28, 2007 3:54 pm

Vajzat e rrogozhines jane te bukura dhe te siellshme.
avatar
o popull

Numri i postimeve : 20
Age : 34
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga xxx prej Fri Jul 06, 2007 11:13 am

ku ka si femrat e rrogozhines me te mira po, te bukura po, te sjellshme po, seksi po,te keqe ka ca po skemi ca te bejme

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Webmasteri prej Fri Jul 06, 2007 11:17 am

cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Cfare mendoj per vajzat e rrogozhines?! personalisht sot paradite per here te pare kam takuar nje vajze nga rrogozhina. gjithsesi goca te mira ka ku te duash por, sic thone pyll pa derra nuk ka. Dua te vecoj se me kane folur shume mire. e pastaj ne cdo qytet te shqiperise ka vajza te mira....
avatar
Webmasteri
www.nuovage.it
www.nuovage.it

Numri i postimeve : 22
Age : 31
Registration date : 27/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nuovage.it

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga marsia prej Tue Apr 08, 2008 9:31 am

Para disa vitesh u njoha me nje vajze nga qyteti juaj e cila fliste per nje jete te merzitshme qe behej aty. Sipas saj atje nuk kishe se ē'te beje, nuk kishe ku te shkoje, s'kishe me se te merreshe, etj. Emri saj nuk me kujtohet por mbaj mend se ishte bjonde dhe e kishte faqen te djegur.

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 45
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Avril Lavigne

Mesazh nga SHEF_CIMI prej Wed Sep 17, 2008 7:25 am

TE GJITHE I DIME KUSH JAN ATO GOCA QE DALIN XHIRO DARKAVE DHE TI GENTO E KE PAS NE KLASE NJI APO JO.
PERVEC ATYRE DYJAVE TJERA FEMRA NUK DALIN
avatar
SHEF_CIMI

Numri i postimeve : 5
Age : 63
Registration date : 17/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga renti prej Mon Oct 20, 2008 12:14 pm

pse mo vlla vetem dy goca dalin ne rrogo mer atje je perdite ti qe shikon apo ndonje her ne vit dalin po he po aq sa kemi jo me shume respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: cfare mendoni per vajzat e rrogozhines

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi