sy zeza

Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Mon Jun 04, 2007 1:45 pm

si mendoni sa perqind e te rinjve te rrogozhines jan jasht shtetit Question

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga MIKAELA123 prej Mon Jun 04, 2007 1:47 pm

simbas meje 60perqind e te rinjve jan jasht Cool

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga genti prej Tue Jun 05, 2007 4:39 am

Jam dakord, edhe un mendoj se nje perqindje e madhe e te rinjve te qytetit tone jane jashte.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 07, 2007 2:01 am

edhe une jam i te njejtit mendim dhe ka mundesi me shume se 60 %
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga renti prej Sun Jun 10, 2007 5:45 pm

jo mer se 58.37 % e te rinjve rrogozhinAS JANE JASHTE SHTETIT HAHAHH
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga rebecca prej Sun Oct 28, 2007 3:59 am

tung.. un mendoj se jasht shtetit nga rrogozhina jam afersisht 70%.. ciao

rebecca

Numri i postimeve : 1
Age : 41
Registration date : 19/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga renti prej Fri Oct 24, 2008 9:02 am

1 % e 2 viza hahaha
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR ikud

Mesazh nga ikud prej Wed Jun 17, 2009 6:10 am

ide nuk kam per kete kaloni mire

ikud

Numri i postimeve : 8
Age : 29
Registration date : 17/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: sy zeza

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi