ENDRRAT

Shko poshtė

MODERATOR ENDRRAT

Mesazh nga genti prej Fri Jun 01, 2007 5:06 am

Sa dhe si ndikojne endrrat qe shihni ne jeten tuaj?
A mendoni se ato e kane nje kuptim apo eshte thjesht nje fenomen i jashtezakonshem?
Si i perjetoni ju ato?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga renti prej Fri Jun 01, 2007 11:40 am

une personalisht ndonje her kur shoh endra me dalin por ne ndonje menyre tjeter jo ashtu si i shoh mbase ka te tjereqe qe i realizohen endrat qe shohin????
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 02, 2007 5:53 pm

mua nuk me realizohen dhe jam shume i gezuar per kete gje sepse nuk shoh kurre endrra te bukura ose edhe kur i shoh nuk enderroj deri ne fund zgjohem ne gjysem te endrres hahhahahahahahahha
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga juli prej Sun Jun 03, 2007 4:47 am

nuk me ka dol asnje here endrrat qe shikoj .hahahahahah

juli
VIP
VIP

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 10/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga lolita prej Wed Jun 27, 2007 1:52 am

mua me dalin gjithnje endrat!sa keq se vetem te keqijat! flower

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga genti prej Mon Jul 02, 2007 4:17 am

Mua sme del asnje.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 2:17 am

mbrem pershembull pash sikur isha ne greqi me te shpis pastaj zgjimi qe i gjith deludim! Evil or Very Mad

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga ikud prej Wed Jun 17, 2009 2:18 pm

walla shume pak shohe endrra

ikud

Numri i postimeve : 8
Age : 29
Registration date : 17/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: ENDRRAT

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi