DE-JA-VU!

Shko poshtė

MODERATOR DE-JA-VU!

Mesazh nga genti prej Fri Jun 01, 2007 5:00 am

A keni pasur ndonjehere vizione? Nqs po na tregoni eksperiencen tuaj rreth saj?
C'fare mendimi keni per De ja vu?

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: DE-JA-VU!

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 07, 2007 2:07 am

une personalisht besoj ne DE-JA-VU dmth qe ekzistojne vizione te tilla por vete nuk me ka ndodhur deri tani
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi