Bisedime te lira

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 7:14 am

Do ta kem parasysh


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Aug 06, 2007 1:08 pm, edituar 1 herė gjithsej

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 7:17 am

ok flm Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Wed Jun 27, 2007 6:43 am

Bejini nje pershkrim te shkurter dites se sotme....
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Fri Jun 29, 2007 5:28 pm

po e filloj une sot nga ora 11 u zgjova nga gjumi dola piva nje kafe dhe disa cigare deri ne dreke kthehem ne shtepi per te ngrne dreke dal perseri deri nga mbasditja xhiro edhe pastaj me disa shoke neper kafe te ndryshme dhe si perfundim para gjysem ore kthehem perseri ne shtepi.Tani kam ndermend te shkoj te fle dhe per diten e neserme te shohim.....
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Mon Jul 02, 2007 4:15 am

Mua sot akoma s'me ka filluar mire dita.
Sipas mendjes time, sot do jem tere diten ne bilblioteke duke studiuar pastaj te shohim e bejme....
Eh thash un, tere diten brenda duke lexuar kam qene sot.
As buke ne dreke nuk kam ngrene.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jul 03, 2007 6:17 am, edituar 1 herė gjithsej

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 02, 2007 8:51 am

Argetohu rrogozhinsja dhe te mirepresim mbas pushimeve Very Happy
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 2:44 am

Evil or Very Mad Ti bani ca ke me Edvin Ramen?ai esht nam fare jo si sala e tosi qe na shkateruan fare magari te kishte nje edi rama per gjith qytete do ta shifje ti se sa nam do ishte shqiperia...por bazoheni vetem ne besimin tuaj partiak e cdo gje tjeter qe sesht si ju esht objekt talljeje.te lumt! Evil or Very Mad

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga lolita prej Wed Jul 04, 2007 2:54 am

scratch Un sot jam cuar si thon pak e nevrikosur pasi shpesh her me duhet te perballem me disa gjera vet dhe sot qe nje nga ato dit.te thuash qe jam zgjuar ne 6 do genjeja pasi pothuajse skam fjetur fare ter naten poi mezi pres te vi data 10 te vete ne shpi se spo me rrihet me ketu!kam gjith mengjesin ne biblotek e pres shoqet qe te vij e te pim nga nje kafe se nuk shtyhet fare..pastaj shoqeria mendoj se esht ilaci me i mir per cdo merzitje!shpresoj qe vazhdimi i dites do jet me mir se fillimi! Rolling Eyes Smile flower

lolita
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jul 23, 2007 8:39 am

Gento kur te shkosh ne shqiperi merre rruqen dhe futuni te kompjutrat e nardit te flasim
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Tue Jul 24, 2007 7:12 am

ice__2 shkruajti:Gento kur te shkosh ne shqiperi merre rruqen dhe futuni te kompjutrat e nardit te flasim

Ok tani atje eshte bere gjithandej me internet kafe.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Aug 06, 2007 12:34 pm

Hei....ju kam munguar?????? Si po ja kaloni me pushime?
Me sa po lexoj do te shkoni te gjithe ne Rrogozhin.Beati voi, une do te rri ketu kesaj vere.Ciao ciao!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Aug 06, 2007 1:15 pm

Per pak harrova!
Genti bera 1 ricerca dhe rezulton qe edhe 1 sit studentesh eshte uguale al tuo.Tani po te bej 1 pyetje. Kush ka kopjuar? Nese jane ata.... duhet te kerkosh il copyright! Pastaj ti studion giury i din keto gjera!!!Notte

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Wed Aug 15, 2007 1:31 pm

Rrogozhinsja shkruajti:Per pak harrova!
Genti bera 1 ricerca dhe rezulton qe edhe 1 sit studentesh eshte uguale al tuo.Tani po te bej 1 pyetje. Kush ka kopjuar? Nese jane ata.... duhet te kerkosh il copyright! Pastaj ti studion giury i din keto gjera!!!Notte


Hahaha... ke te drejte mund te ekzistoje nje sit i ngjashem me kete por unn nuk mund ti bej gje atyre qe e kane krijuar se nuk kane kopiuar ketu
Nuk kane kopjuar per vete faktin se ekzistojne faqe te tilla kur ben nje forum te tille.
Po ti mos u bej merak se une me vone kete sit do ta ndryshoj dhe do ta bej me te bukur se tani dhe pamjen do ia ndyshoj komplet.
Ti faleminderit per mendimin dhe njekohesisht per shqetesimin!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga elton prej Sat Aug 25, 2007 8:43 am

Pershendetje te gjitheve. Do te ju bej 1 pyetje!
E njeh njeri Elton Nallbatin?
avatar
elton
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 4
Age : 34
Registration date : 09/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.sito3d.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Sun Aug 26, 2007 5:00 am

une per vete se njoh se di kto te tjeret te kthjejne pergjigjen e vet shnet
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Mon Sep 24, 2007 6:03 am

Meqe eshte teme e lire ketu mund te shkruash cfare te duash pa ju permbajtur nje konteksti te caktuar, ndaj shfrytezojeni ne max per te shkruajtur cdo gje.
Problemi tani eshte me sa po shoh un ketu nuk po hy njeri dhe mendoj tju bej nje ftese.
Anetare te dashur vizitoni dhe hyni sa me shume ne forumin tone per ta gjalleruar se keni humb fare.
Jeni dhe goxha te regjistruar, prandaj ejani e merrni pjese ne temat dhe perdorni te dhenat e tjera qe ka ky sit, si psh chat-in. Flm te gjitheve!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga marsia prej Wed Apr 09, 2008 11:43 am

Nje pyetje kisha per administratorin e ketij forumi rinor

Kam nje jave qe hyj ne forumin tuaj dhe nuk shoh ndonje gje te re, e kam fjalen per mesazhet e shikuesve apo anetareve. Mos valle ky forum nuk ndiqet????????????

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 45
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga marsia prej Thu May 01, 2008 2:01 pm

Sot me ra rruga te kaloja nga qyteti juaj. Kisha kohe pa e pare dhe kisha shume mall sepse aty kam lene nje pjese te zemres sime. Me dukej sikur syte e tij i shihja kudo, tek ēdo njeri i Rrogozhines.

marsia

Numri i postimeve : 17
Age : 45
Registration date : 06/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR ckemi

Mesazh nga klajdi_rrogo prej Fri May 30, 2008 1:58 am

o gent ku je ti me se nuk te kam pare fare Smile Smile Smile Smile
avatar
klajdi_rrogo

Numri i postimeve : 1
Age : 25
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga SHEF_CIMI prej Wed Sep 17, 2008 7:17 am

O CUNA KU JENI MER SE NA KENI THA SYT APO SJENI KTHY AKOMA NGA RROGOPEQI JONE
avatar
SHEF_CIMI

Numri i postimeve : 5
Age : 63
Registration date : 17/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Mon Oct 20, 2008 12:17 pm

marsia shkruajti:Nje pyetje kisha per administratorin e ketij forumi rinor

Kam nje jave qe hyj ne forumin tuaj dhe nuk shoh ndonje gje te re, e kam fjalen per mesazhet e shikuesve apo anetareve. Mos valle ky forum nuk ndiqet????????????
e kemi lene nje cike mbas dore po mendoj se do e kthejme si me pare se kemi pasur disa pune te rendesishme para kesaj pune respekte...
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi