Bisedime te lira

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

MODERATOR Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Sun May 27, 2007 8:47 am

Pershendetje te dashur bashkebisedues
Kjo eshte nje teme pa lidhje
Per te gjithe ata anetare qe kane deshire te bisedojne pa ju pershtatur nje teme , urdheroni ketu
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Mon May 28, 2007 4:47 am

Laughing mere me leng se mishi mbaroi

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Mon May 28, 2007 10:08 am

E perrlau renti mishin lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Wed May 30, 2007 11:09 am

hahaha po ti ca hengre kockat hahahaha
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Fri Jun 01, 2007 5:28 am

Bjeri fteres se daullen e cau Kipi dhe shkopat ia mori Renti...
Hahahahahahahahahaha... afro

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Fri Jun 01, 2007 10:44 am

egnatia fitoi kupen e kampioneve hahahahahahahahahah
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Fri Jun 01, 2007 11:30 am

sonte do vi dj tiesto ktej hahahh ca qefi qe nuk vjen>>>>>>
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 02, 2007 5:55 pm

rento tiesto vjen ketu ne belgjike po jane shit te gjithe biletat
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 11, 2007 10:41 am

neser duhet te thyejme rekordin e anetareve online ju pres te gjitheve ne oren 18.00
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Thu Jun 14, 2007 6:15 am

hahahah ice nuk kam ende shanc me e pa dj tieston live ca te bej skam mundesi
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga bani1988 prej Thu Jun 14, 2007 10:57 am

KIPI ME DASHNOREN


Image hosted by servimg.com
avatar
bani1988
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Registration date : 21/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Thu Jun 14, 2007 11:42 am

hahahah ej se mos na kapin re se do na fusin ne burg ti gento besoj se e njeh kte hahahhahah edhe ju te tjeret hahahahha
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 14, 2007 11:42 am

hej sa ngjakan kush eshte kipi nga keta te dy ?? lol! lol!
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Thu Jun 14, 2007 11:54 am

ai poshte re se njeh fare
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 14, 2007 12:00 pm

tani po!! me zor e njoha hahahahahaha
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Thu Jun 14, 2007 12:03 pm

po nje kip kemi ne met deno hahahah ca gallate ku e ka gjet re
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Thu Jun 14, 2007 12:04 pm

me te vertete eshte foto per ta ēuar me ndonje galeri hahahahha
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Thu Jun 14, 2007 12:11 pm

hahahahhah ca gallate jemi vipa ne re ne pegjithesi shikon me ke rrime ne hahahah
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Fri Jun 15, 2007 7:27 am

O shoke po e dini ju se ca e kam kipin un re? E kam mik dreqin po mos u tallni se vetem ai ka dal vip te miqte e mi, me ate krenohem un...
hahahahahahahahaha...
Po ku gjetet xhanem?!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Fri Jun 15, 2007 9:57 am

hahahahahah gent per te qene eshte foto e bukur thuaj ēte duash hahahahahaha
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Mon Jun 18, 2007 8:47 am

Jo nuk thash gje, e bukur eshte!

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 18, 2007 10:23 am

Qeke fytyre e pare o genti.I cilit vit je, nqs nuk do ta thuash ne cilin vit e ke mbaruar maturen?

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 18, 2007 10:26 am

A lere se e gjeta qenke i '86.

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Tue Jun 19, 2007 2:33 am

O rrogozhinse besoj se nga foto me ke njohur me siguri prandaj ske nevoje te pyetesh se kush jam por gjithsesi nqs do te dish ndonje gje tjeter me pyet dhe do te kthej pergjigje.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 5:21 am

rrogozhinsja shume pesimiste me duket Very Happy shaka kjo
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 5:34 am

Te dashur anetare thoni diēka per veten tuaj tek tema PREZANTOHUNI qe te njihemi me mire me njeri tjetrin
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 19, 2007 6:51 am

Nuk ka rendesi jo...po meqe ne rrogozhine njihemi ormai te gjithe te bera dhe pyetjen.
Po ti ice_2 mos studion gje per psikologji! tongue

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 19, 2007 7:51 am

wwoooooww si e gjete Rrogozhinsja ??? Wink
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Sat Jun 23, 2007 5:22 am

Nuk ju kam pare me aktive vertete tani kane ardhur pushimet per disa por megjithate jepni kontributin tuaj ne forum sepse do te behet akoma me interesant
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Jun 25, 2007 7:31 am

Po me duket se kane shkuar ne letargo tt, altroché attivi!!!!!!! Sleep

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Mon Jun 25, 2007 10:41 am

O rrogozhinse a ka mundesi te shkruash te pakten 65% ne shqip te fjaleve se ka anetare qe nuk e njohin gjuhen italiane, gjithmone me mirkuptim e kam fjalen, flm.
Pastaj je ti ajo qe nuk aktivizohesh shume, se te tjeret hyjne per dite, te pakten un i kontrolloj mire dhe i di ato qe hyjne dhe aktivizohen dhe qe nuk.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga renti prej Mon Jun 25, 2007 11:05 am

ok degjoni te gjithe anetare te forumi tone ky eshte nje forum shqiptare dhe sduhet me fol gjuhe tjeter se ka disa rregulla apo jo gjuhe te tjera ne mesazhe privat me njeri tjetrin ok flm per mirekuptimin
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:50 am

Sa per dijeni kur u regjistrova nuk kishte ndonje rregull qe me ndalonte te shkruaja edhe ne gjuhe te tjera.Poi per derisa lexova edhe mesazhe te tjera nuk mu duken te gjitha ne shqip, pastaj une nuk miqesi shqiptare ketu quindi eshte normale qe me vine per me kollaj ne italisht.Pse ty jo Question
Edhe nje gje tjeter preferoj te mos hy ne temat qe s'me pelqejne dhe te humb kohe!

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:52 am

pse rrogozhinsja sa kohe ke ne itali ??
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 6:53 am

Kam ca

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 6:59 am

Epo kur paske vetem ca nuk besoj te kesh harruar shqipen qe mos te te vijne fjalet Cool
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 7:02 am

Ca nuk do te thote qe kam me pak se 6 vjet

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga genti prej Tue Jun 26, 2007 7:04 am

Ti rrogozhinse kur u regjistrove ke te drejte kur thua qe nuk ishin rregulla sepse ndoshta nga shpejtesia ne fillim i ke pranuar kushtet e regjistrimit pa i lexuar nje here ato.
Por sidoqofte nuk eshte ndonje gje dramatike, se mund te shprehesh si te duash por mendoj per respekt dhe kulture nje njeri me logjike nuk kthen pergjigje te tilla.
Nqs disa nga anetaret te bezdisin un te kerkoj falje dhe keto pune i rregulloj une.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Tue Jun 26, 2007 7:06 am

Appunto kur me provokojne pergjigjem

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga ice__2 prej Tue Jun 26, 2007 7:09 am

Rrogozhinsja kur thashe permbahuni temes nuk te thashe vetem ty personalisht por ne rradhe te pare vetes dhe te tjereve edhe nqs te bejne pyetje qe nuk kane te bejne me temen atehere mos ju pergjigj fare me mire ose pergjigju aty ku duhet sepse ne kete menyre e humb seriozitetin forumi dhe mendoj se si per ty edhe per ne te tjeret nuk eshte diēka e kendshme kjo.
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Bisedime te lira

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi