Personaliteti

Shko poshtė

MODERATOR Personaliteti

Mesazh nga ice__2 prej Sun May 27, 2007 8:41 am

Si e pershkruani personalitetin tuaj???

duke perdorur vetem nje fjale

shembull : te rezervuar ; i/e qete ; te eger ; i/e ndrojtur........... etj etj
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga genti prej Mon May 28, 2007 4:47 am

une...., etj, etj....

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga ice__2 prej Mon Jun 11, 2007 10:39 am

i qete
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga xxx prej Sat Jul 14, 2007 5:53 am

i qete

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR sy zeza

Mesazh nga BABYGRL123 prej Sat Jul 14, 2007 8:10 am

un jam e qet,qesharake,jam pak nevrike por varet nga momenti,e sinqert,etj Cool

BABYGRL123

Numri i postimeve : 17
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga genti prej Sat Jul 21, 2007 12:50 am

Un jam alegro, harmonik, i muhabetit, serioz, i sinqerte e shume virtyte te tjera qe tani nuk me vijne por qe te tjere duhet te tregojne se si paraqitem...

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga Rrogozhinsja prej Mon Aug 06, 2007 12:39 pm

une jam riservata, serioze, e nervozohem shpejt

Rrogozhinsja
anetare i ri
anetare i ri

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 18/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga renti prej Tue Aug 21, 2007 10:13 am

un jom i qet duroj shume po kur kalon kufiri sduroj me fare respekte
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga hvdt prej Mon Sep 03, 2007 3:12 am

u kam qef te bej shaka gjat gjith dites.ky esht hobi im kunder merzitjes.ky jam un.
avatar
hvdt

Numri i postimeve : 2
Age : 30
Registration date : 03/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga [Master] prej Wed Sep 05, 2007 11:00 am

hey kush na qenka ky shoku im ckena mer djalosh se na ke humb fare ca ke bo mire hajt se shifena shnet
avatar
[Master]
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 50
Age : 30
Registration date : 03/04/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Personaliteti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi