Mbremja e matures

Shko poshtė

MODERATOR Mbremja e matures

Mesazh nga ice__2 prej Sun May 27, 2007 8:22 am

Une personalisht nuk kam qene ne mbremjen e matures sepse keshtu me erdhen rrethanat dhe me vjen shume keq qe e mungova kete eveniment te rendesishem te jetes prandaj doja tju pyesja po ju a keni qene ne mbremjen e matures dhe nqs po si e keni kaluar????
avatar
ice__2
MODERATOR
MODERATOR

Numri i postimeve : 665
Age : 31
Localisation : Belgium
Registration date : 09/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Mbremja e matures

Mesazh nga MIKAELA123 prej Tue Jun 05, 2007 8:30 am

AS UN NUK KAM QEN SEPSE ISHA NE ITALI No

MIKAELA123
VIP
VIP

Numri i postimeve : 29
Age : 33
Registration date : 04/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Mbremja e matures

Mesazh nga renti prej Tue Jun 05, 2007 9:57 am

ja une kam qene ne ate mbremje mature po sic e mendoja nuk doli megjithate eshte nje feste e vecante ku do ndahesh nga shoqeria qe ke pas gjate atyre viteve shkollore
avatar
renti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 270
Age : 30
Registration date : 29/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.outsidetirana.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Mbremja e matures

Mesazh nga genti prej Wed Jun 06, 2007 2:53 am

Un kam qene ne mbremjen e matures dhe jam i mendimit me Rentin se nuk ishte ashtu sic e imagjinoja un por megjithate per veten time u kenaqa me shoket dhe shoqet e klases...
Per kete gje me vjen keq per denisin se duhet te kishte qene dhe ai se kemi qene me nje klase...gjithashtu edhe per mikalelen qe ka qene ne itali.

_________________
QE TI TE VIJE KAQ E BUKUR
ME KETA FLOKE ME KETE HAP
TOKA TE EGREN KLIME ZBUTI
DHE AKULLNAJAT KTHEU MBRAPSHT
( Ismail Kadare)
avatar
genti
ADMIN
ADMIN

Numri i postimeve : 221
Age : 32
Localisation : Italia
Registration date : 28/03/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Mbremja e matures

Mesazh nga xxx prej Fri Jul 06, 2007 11:10 am

kur te shkoj une te mbremja e matures do beje gjeli veze

xxx

Numri i postimeve : 42
Age : 26
Registration date : 30/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Mbremja e matures

Mesazh nga ikud prej Wed Jun 17, 2009 1:55 pm

po kam qene dhe kam kalu shume mire
duhet me shku kush e ka rastin besoj do te kaloni mire
kush din mu knaq

ikud

Numri i postimeve : 8
Age : 29
Registration date : 17/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

MODERATOR Re: Mbremja e matures

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi